NEW YEAR 2023 – 2 gotowe lekcje – zajęcia stacjonarne i online LUNAR NEW YEAR B1/B1+ i TIME FOR CHANGE B2+/C1

Cześć!

Mam nadzieję, że z niecierpliwością czekacie na świąteczne lekcje, które przeprowadzicie bazując na moich materiałach. Ja już nie mogę się doczekać, aby znów zaskoczyć moich kochanych uczniów nowymi pomysłami.

Wiem, że z Bożym Narodzeniem przyjdzie także nowy rok, a jego początek jest szczególnym wyzwaniem, bo jesteśmy rozleniwieni… ja często czuję lekkie spowolnienie na samym jego starcie. Chcąc ułatwić sobie ten pełen wyzwań start już teraz przygotowałam dla moich podopiecznych dwie noworoczne lekcje na poziomie B1/B1+ i B2+/C1, aby w nowy rok wejść spokojnie, ale od pierwszych jego minut kreatywnie i inspirująco, a tej kreatywności na początku brak.. świąteczne przejedzenie i slow life daje się we znaki.

Lekcja B1/B1+ LUNAR NEW YEARLekcja TIME FOR CHANGE B2+/C1


W okresie świątecznym chcę spędzić czas z rodziną, bo ona jest dla mnie priorytetem i na chwilę zniknę z mediów społecznościowych usuwając się już teraz powoli w cień, aby wyciszyć się i poczuć ten magiczny czas.

Zgodnie z tym, jeśli także chcecie mieć spokojną głowę w trakcie nadchodzących Świąt to już dzisiaj dzielę się z Wami moją lekcją na poziomie B1/B1+. Wystarczy, że napiszesz w komentarzu jaki był ten miniony rok dla Ciebie i jak chcesz rozwijać siebie jako nauczyciela w 2023 roku.

Tym razem osobom, które wesprą moją twórczość stawiając mi kawę na https://buycoffee.to/englistka SZCZEGÓLNIE podziękuję dzieląc się z nimi moją drugą lekcją na poziomie B2+/C1 składającą się z ok. 40 stron w pliku PDF, którą dostaniecie w wiadomości mailowej w ramach mojego podziękowania.

Wiem, że są tacy, którzy regularnie dopingują moje działania i chcę, abyście czuli się wyjątkowo zostawiając dla mnie datek i realnie wspierając moją dalszą twórczą działalność. Chcę to zrobić poprzez udostępnianie Wam dodatkowych materiałów.

Dzięki za to, że jesteście! Dziękuję za Wasze przepiękne wiadomości!

Take care…


Reklama

6 uwag do wpisu “NEW YEAR 2023 – 2 gotowe lekcje – zajęcia stacjonarne i online LUNAR NEW YEAR B1/B1+ i TIME FOR CHANGE B2+/C1

 1. Dobiegający końca rok był świetny, zaangażowani uczniowie chętni do czerpania wiedzy, to pozytywnie nastraja do zajęć. A w nadchodzącym roku chce zacząć rozwijać się w angielskim specjalistycznym, zaczynając od business English, a potem przejść na medical english

  Polubienie

 2. Rok 2022 minął pracowicie, ale bardzo owocnie i jestem ogromnie zadowolona z postępów moich uczniów, ze swojej pracy. Czysta satysfakcja! Kolejny – mam nadzieję, że będzie równie dobry. Oczywiście cały czas będę się szkolić na webinarach metodycznych i śledzić będę blogi moich ulubionych twórców materiałów, takich jak Ty, Klaudynko :* Kawka już leci do Ciebie!

  Polubienie

  • Wspaniale czytać takie komentarze. To ta satysfakcja nas napędza do dalszego działania i inspirowania innych! Dziękuję, że masz mnie za jednego z takich twórców. Dzięki Wam ciągle się rozwijam i szukam coraz ciekawszych rozwiązań, aby dzielić się lekcjami od A-Z! ❤ Wszystkiego najlepszego!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.