EASTER 2023 – gotowa lekcja B2+/C1 w wersji PDF i interaktywnej online


🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚

Cześć!

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w kulturze zachodniej, które każdego roku przyciąga uwagę wielu ludzi. To doskonała okazja, aby porozmawiać z uczniami o tradycjach i obrzędach związanych z tym świętem. Dlatego też, przygotowałam dla nauczycieli angielskiego specjalną darmową lekcję w wersji pdf oraz prezentacji, która pomoże w przygotowaniu ciekawych zajęć związanych z Wielkanocą.

🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚

W trakcie lekcji omówicie z uczniami ciekawe tradycje wielkanocne charakterystyczne dla krajów i regionów. Znajdziecie w niej również zadania gap-filling, rzeczowniki tworzone od czasowników złożonych, dyskusję, zadania na dopasowanie, materiał autentyczny czyli wideo (The Tonigh Show Jimmy Fallon, Claire Danes Shares Her Family’s Avant-Garde Easter Eggs) z pytaniami do filmu i dodatkowymi pytaniami do dyskusji, a nawet wielkanocne suchary.

To 90 minut inspirujących treści, które zmotywują uczniów do akywnego uczestnictwa w zajęciach. Wszystko w klimatach wiosennych i wielkanocnych. Bez oklepanego słownictwa i ciągle powtarzających się pytań: Do you like Easter?

Nie przegap tej okazji, aby zachęcić swoich uczniów do rozmów na temat okresu wielkanocnego i wprowadzić ich w świat tradycji i obrzędów, ale w niesztampowy sposób.

Zdobądź już teraz moją darmową lekcję w wersji pdf oraz interaktywnej prezentacji online i przygotuj się na wspaniałe świętowanie! Zostaw komentarz dzieląc się jedną, wielkanocną inspiracją i postaw kawę jeśli wspierasz moją twórczość. Zrobisz to klikając w ten link: https://buycoffee.to/englistka

Take care!

Reklama

13 uwag do wpisu “EASTER 2023 – gotowa lekcja B2+/C1 w wersji PDF i interaktywnej online

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.