MOTHER’S DAY 2023 How motherhood changes your sense of self – gotowa lekcja C1

Cześć!Dzień Matki to wyjątkowy czas, który warto uczcić w szkole, zwłaszcza jeśli nauczysz języka angielskiego! Przygotowałam dla Was lekcję How motherhood changes your sense of self (prezentację online i plik PDF do druku) na poziomie C1, którą możecie przeprowadzić w swojej klasie, aby uczcić ten wyjątkowy dzień z Waszymi uczniami.

Prezentacja i plik PDF zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania, które pomogą uczniom poszerzyć swoje słownictwo i umiejętności językowe związane z tematem bycia Mamą.

Wszystkie ćwiczenia są dopasowane do poziomu C1, dzięki czemu uczniowie będą mieli okazję nauczyć się nowych słów i zwrotów, a także utrwalić już poznane struktury językowe. W lekcji znajdziecie materiał autentyczny (film i pytania do filmu), słowotwórstwo – uzupełnianie luk, dopasowywanie, speaking (nouns), zadanie collaborative task CAE part 3, infinitives/gerunds i wiele innych.

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby uczcić i docenić osoby, które kochamy i które są dla nas ważne. Dlatego zachęcam Was do przeprowadzenia tej lekcji z ich uczniami, aby uczniowie mieli okazję wyrazić swoją miłość i wdzięczność dla swoich mam w sposób szczególny i jednocześnie doskonalić swoje umiejętności językowe!

Jeśli chcesz dostęp do lekcji dokończ w komentarzu zdanie: The most rewarding thing about being a mother is… i będę wdzięczna za postawienie kawy w ramach dziękuję na https://buycoffee.to/englistka

Obserwuj bloga uważnie… niebawem wakacyjne inspiracje, gotowe lekcje, które zaskoczą nie tylko Twoich uczniów, ale Ciebie przede wszystkim 🙂

Take care!

Reklama

2 uwagi do wpisu “MOTHER’S DAY 2023 How motherhood changes your sense of self – gotowa lekcja C1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.